Renowacja odnowienie wanny - najlepsza metoda

1 - 2 z 2
1.00 PLN
ID #846
Odsłon : 9 / Opublikowany 4 miesięcy temu

Stara wanna w łazience może sprawiać kłopoty. Można ją jednak wykorzystać do stworzenia nowej super-wanny. Na Twojej starej, zabudowanej wannie osadzimy nową wannę. Zajmie to kilka godzin, a z efektu można będzie korzystać latami.


Specjalizujemy się w metodzie wanna w wannie już od 2010 roku. Wanna w wannie polega na wklejeniu nowej wanny akrylowej do starej wanny zabudowanej. Nową wannę przytniemy na miejscu do zabudowy w łazience.


 


Z metody wanna w wannie mogą skorzystać głównie właściciele typowych wanien żeliwnych lub stalowych emaliowanych. Do starej wanny włożymy dokładną jej kopię. Objętość wanny praktycznie się nie zmniejszy. Grubość nowej wanny to 0,5cm. O tyle nowa wanna będzie wewnętrznie mniejsza od starej. Stara wanna będzie całkowicie schowana pod nową wanną. Będzie pełniła rolę mocnego i ciepłego stelaża.


 


Dobra wiadomość dla tych, co nie lubią bałaganu! Wykonanie całej usługi zajmuje średnio 2-3 godziny. Po 12 godzinach wanna nadaje się do użytku. W trakcie prac nie ma kurzu, gruzu, nie ma intensywnych zapachów ani uciążliwych hałasów.


 


Działamy na terenie całej Polski. Udzielamy 5 lat gwarancji na nową wannę. Jeśli chcesz mieć nową podwójną, wyjątkową wannę najlepszej jakości, bez wpędzania się w niepotrzebne koszty, bez rujnacji w łazience, rozważ montaż wanny w wannie.


 


Po więcej informacji zapraszamy na stronę www.wannawwannie.pl


 


Zapraszamy również do kontaktu. Tel. 513 593 593, e-mail info@wannawwannie.pl


 


Pozdrawiamy i życzymy przyjemnej kąpieli!


 

Dodatkowe informacjeSłowa kuczowe: • renowacja wanny odnowienie wanny

 

Skontaktuj się ze sprzedawcą

  Aby skontaktować się z reklamodawcą, musisz się zalogować lub zarejestrować nowe konto.


  Komentarze

  Te ogłoszenie nie posiada jeszcze komentarzy
  Dodaj komentarz
  wannaWwannie
  Niezarejestrowany użytkownik

  Lokalizacja

  Poland
  dolnośląskie
  Krakowiany
  Cała Polska
  Uzyskaj wskazówki dojazdu
  wannaWwannie
  Kraj Poland
  Województwo dolnośląskie
  Adres Krakowiany
  Typ Prywatny
  Telefon 51359xxxx
  Renowacja odnowienie wanny - najlepsza metoda - 1/2
  Renowacja odnowienie wanny - najlepsza metoda - 2/2
  Renowacja odnowienie wanny - najlepsza metoda
  Stara wanna w łazience może sprawiać kłopoty. Można ją jednak wykorzystać do stworzenia nowej super-wanny. Na Twojej starej, zabudowanej wannie osadzimy nową wannę. Zajmie to kilka godzin, a z efektu można będzie korzystać latami. Specjalizujemy się w metodzie wanna w wannie już od 2010 roku. Wanna ...
  1.00 PLN