Operator maszyn - Poznań

Proszę o kontakt
ID #838
Odsłon : 1 / Opublikowany 4 miesięcy temu

OFERUJEMY

•atrakcyjną stawkę 18 zł/h brutto+ 10% premii do każdej godziny

•umowę o pracę tymczasową z możliwością stałego zatrudnienia

•płatne urlopy i ubezpieczenie zdrowotne

•dodatek do II zmiany - 3,13 zł brutto do każdej godziny

•dodatek za pracę w godzinach nocnych - 4,40 zł brutto

•pracę na III zmiany lub w systemie IV-brygadowym - 22,5%

•pakiet atrakcyjnych benefitów - opieka medyczna i karta sportowa,

zniżki do kin restauracji.

ZADANIA

•obsługa maszyn przy lini produkcyjnej - produkcja łożysk tocznych

•załadunek wałków do podajników

•regulacje i i ustawianie przyrządów pomiarowych

•pakowanie

OCZEKUJEMY

•doświadczenie na produkcji lub pokrewnym stanowisku

•dyspozycyjności

•motywacji do pracy

OCZEKUJEMY

Zainteresowany?

Zadzwoń lub wyślij SMS o treści PRACA na numer 697 660 052

Dodatkowe informacje

Skontaktuj się ze sprzedawcą

    Aby skontaktować się z reklamodawcą, musisz się zalogować lub zarejestrować nowe konto.

    Komentarze

    Te ogłoszenie nie posiada jeszcze komentarzy