Pracownik magazynu

1 zdjęcie
Proszę o kontakt
ID #456
Odsłon : 1 / Opublikowany 3 miesięcy temu
Agencja Zatrudnienia Derksen Polska Sp. z o. o (numer certyfikatu 4042), dla swojego Klienta firmy z Holandii poszukuje osób do pracy na stanowisku:

Miejsce pracy: Baarn

Opis stanowiska:
- pakowanie przypraw do pudeł i szykowanie do wysyłki;
- sortowanie paczek;
- układanie pakunków do 20 kg.

Oferujemy:
- pracę w wymiarze minimum 40h tygodniowo z możliwością nadgodzin;
- pracę w systemie trzyzmianowym;
- stawkę od 11 euro brutto za godzinę;
- kontrakt holenderski;
- opiekę polskiego koordynatora;
- zakwaterowanie i ubezpieczenie.

Wymagania:
- dobra znajomość języka angielskiego;
- chęć do pracy, rzetelność, uczciwość.

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie CV w na adres m.terlecka@derksen-polska.pl lub kontakt telefoniczny +48 517 491 676.

Dodatkowe informacje

Skontaktuj się ze sprzedawcą

    Aby skontaktować się z reklamodawcą, musisz się zalogować lub zarejestrować nowe konto.

    Komentarze

    Te ogłoszenie nie posiada jeszcze komentarzy