Osoba na tzw. „Zmywak”

1 zdjęcie
Proszę o kontakt
ID #803
Odsłon : 0 / Opublikowany 4 miesięcy temu

Praca w hotelu.

Derksen Polska Sp. z o.o. jest certyfikowaną Agencja Zatrudnienia i Doradztwa Personalnego (nr certyfikatu 4042). Obecnie dla swojego Klienta z Holandii renomowanej sieci hoteli**** poszukujemy kandydatów na stanowisko:

Miejsce pracy: Holandia, Duiven

Praca w renomowanej sieci hoteli ****.

Obowiązki:

Zdobądź doświadczenie, które jest cenione w całej Europie pracując w międzynarodowym zespole, w renomowanej i prestiżowej sieci hoteli **** w Holandii oraz Niemczech. Dzięki nam możesz osiągnąć więcej, uzyskując cenne doświadczenie oraz pożądane przez wielu pracodawców referencje.

Oczekujemy:

- komunikatywnej znajomości j. angielskiego

- mile widziane osoby z doświadczeniem na podobnym stanowisku pracy

- ze względu na standard hotelu preferowane są osoby z miłą aparycją, komunikatywne, energiczne, bez nałogów

- dyspozycyjności

- czynnego prawa jazdy kat. B ( mile widziany własny samochód)

Oferujemy:

-pracę w wymiarze 40 godzin tygodniowo

- organizację niezbędnych dokumentów umożliwiających podjęcie legalnej pracy na terenie Holandii

- kontrakt holenderski, stawka 10€ brutto/godz.

- Opiekę polskiego koordynatora

- Zakwaterowanie i ubezpieczenie (odpłatnie)

Osoby zainteresowane zapraszamy do przesłania swojego CV na adres j.lipinska@derksen-polska.pl lub do kontaktu telefonicznego +48 513 028 724.

Dodatkowe informacje

Skontaktuj się ze sprzedawcą

    Aby skontaktować się z reklamodawcą, musisz się zalogować lub zarejestrować nowe konto.

    Komentarze

    Te ogłoszenie nie posiada jeszcze komentarzy