Recykling, pracownik fizyczny, Belgia

1 zdjęcie
Proszę o kontakt
ID #1069
Odsłon : 0 / Opublikowany 2 tygodni temu

Miejsce pracy: Belgia, Lommel

Start pracy: wrzesień 2019

Twoje obowiązki:

-recykling kabli- cięcie, rozbijanie i wrzucenie kabli do maszyny

-segregacja elementów metalowych

Oferujemy:

- polska umowa zlecenie, stawka 12€ brutto/godz.

- zakwaterowanie (odpłatnie) i samochód służbowy lub zwrot kosztów dojazdu zgodnie z obowiązującym ryczałtem (dla osób korzystających z własnego samochodu)

Wymagania:

- znajomość języka angielskiego min. poziom A2

- prawo jazdy kat. B

Dodatkowe informacje

Skontaktuj się ze sprzedawcą

    Aby skontaktować się z reklamodawcą, musisz się zalogować lub zarejestrować nowe konto.

    Komentarze

    Te ogłoszenie nie posiada jeszcze komentarzy