Programista Automatyk PLC
Stan: Nowy
Transakcja: Sprzedam

9000.00 PLN
ID #500
Odsłon : 0 / Opublikowany 2 tygodni temu
Stan: Nowy
Oferujemy:

- Zatrudnienie na podstawie umowy o pracę
- Wynagrodzenie uzależnione od doświadczenia oraz umiejętności 8 000 zł - 10 000 zł brutto
- Możliwość ciągłego rozwoju i podnoszenia swoich kwalifikacji
- Aktywny udział w realizacji projektów przemysłowych w środowisku międzynarodowym
- Możliwość zwiedzania ciekawych zakątków świata

Zadania:

- Programowanie sterowników PLC
- Tworzenie wizualizacji na panele HMI oraz SCADA
- Wykonywanie połączeń elektrycznych
- Opracowywanie dokumentacji powykonawczej
- Uruchamianie maszyn przemysłowych

Wymagania:

- Wykształcenie wyższe kierunkowe automatyka, robotyka, elektrotechnika lub pokrewne
- Dobra znajomość języka angielskiego
- Znajomość sterowników PLC (Siemens) oraz podstawy znajomości systemów SCADA, HMI
- Gotowość do częstych wyjazdów służbowych w Polsce oraz na Świecie
- Prawo jazdy kat. B
- Komunikatywność, łatwość w nawiązywaniu kontaktów, umiejętność pracy zespołowej

Dodatkowe informacje

Słowa kuczowe: • plc automatyk automatyka it elektroinstalacje programowanie

Skontaktuj się ze sprzedawcą

    Aby skontaktować się z reklamodawcą, musisz się zalogować lub zarejestrować nowe konto.

    Komentarze

    Te ogłoszenie nie posiada jeszcze komentarzy