Specjalista ds. likwidacji szkód, szkoleń i jakości

1 zdjęcie
Proszę o kontakt
ID #203
Opublikowany 1 tydzień temu
Agencja Zatrudnienia Derksen Polska Sp. z o. o (numer certyfikatu 4042), dla swojego Klienta – firmy transportowej z Czeladzi - poszukujemy osoby do pracy na stanowisku:

Miejsce pracy: Czeladź

Opis stanowiska:
• likwidacja szkód transportowych, udział w procesach reklamacyjnych;
• organizowanie szkoleń oraz szkolenie kierowców samochodów ciężarowych;
• współtworzenia oraz opracowywanie dokumentacji jakościowej na potrzeby audytu;
• wdrażanie działań korygujących.

Oferujemy:
• stabilne zatrudnienie oraz wysokie wynagrodzenie w oparciu o umowę o pracę;
• pracę w godzinach 08:00-16:00;
• zakładowy fundusz świadczeń socjalnych, polisę ubezpieczeniową;
• możliwość rozwoju zawodowego na wielu płaszczyznach.

Wymagania:
• dobra znajomość języka angielskiego;
• umiejętnością prowadzenia szkoleń;
• znajomość specyfiki pracy w transporcie międzynarodowym;
• wiedzą potrzebną do likwidacji szkód transportowych (polisa OCP) oraz komunikacyjnych (polisy OC, AC, NNW);
• znajomość przepisów czasu pracy i jazdy kierowców (rozporządzenie UE 561/2006);
• dobrą znajomością zagadnień konwencji CMR
• dobra znajomość programów MS Office oraz narzędzi biurowych;
• w razie konieczności gotowość do wyjazdów służbowych.

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie CV w na adres m.terlecka@derksen-polska.pl lub kontakt telefoniczny +48 517 491 676.

Dodatkowe informacje

Słowa kuczowe: • pracatransportszkodyszkolenia

Skontaktuj się ze sprzedawcą

    Aby skontaktować się z reklamodawcą, musisz się zalogować lub zarejestrować nowe konto.

    Komentarze

    Te ogłoszenie nie posiada jeszcze komentarzy