Asystent/ka Dyrektora

Proszę o kontakt
ID #1605
Odsłon : 0 / Opublikowany 2 tygodni temu

INWESTING DEVELOPMENT Sp. z o.o., Sp.k. to firma działająca w branży budowlanej w zakresie projektowania, nadzorów inwestorskich oraz wykonawstwa.

Jeśli jesteś zainteresowany pracą w dynamicznie rozwijającej się firmie aplikuj:

Miejsce pracy: Gdańsk - Kokoszki

Wymagania:

znajomość pakietu MS Office, w szczególności bardzo dobra znajomość programu Excel,

wysoka kultura osobista oraz doskonała organizacja pracy, komunikatywność,

umiejętność pracy pod presją czasu,

zaangażowanie, odpowiedzialność i umiejętność pracy w zespole,

samodzielność oraz sumienność w wykonywaniu powierzonych zadań,

znajomość języka rosyjskiego, ukraińskiego będzie dodatkowym atutem

Obowiązki:

bieżące wsparcie Dyrektora Regionalnego,

ustalanie terminów i organizacja spotkań,

przygotowywanie protokołów, raportów na zlecenie przełożonego,

koordynowanie korespondencji,

organizowanie podróży służbowych,

Oferujemy:

umowę o pracę, umowę zlecenie

możliwość rozwoju zawodowego

Jeśli jesteś zainteresowany/a dołączeniem do grona pracowników zachęcamy do przesłania dokumentów (CV, list motywacyjny), z zaznaczoną nazwą stanowiska w temacie wiadomości.

Zastrzegamy sobie prawo kontaktu tylko z wybranymi Kandydatami.

Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych również na potrzeby przyszłych rekrutacji, zgodnie z art. 6 ust. 1 lit. a Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych)”.

tel. Kontaktowy: 730 659 529

mail: biuro@8inwest.pl

Dodatkowe informacje

Strona www: www.8inwest.pl

Słowa kuczowe: • Asystent Asystentka Dyrektora

Skontaktuj się ze sprzedawcą

    Aby skontaktować się z reklamodawcą, musisz się zalogować lub zarejestrować nowe konto.

    Komentarze

    Te ogłoszenie nie posiada jeszcze komentarzy