dodaj swój baner reklamowy

bezpłatne ogłoszenia z Twojego miasta
Darmowe ogłoszenia chollo.pl

Przedstawiciel handlowy (Okręg: Częstochowa - Miejscowość: Częstochowa)

Przedstawiciel handlowy
dodano 7 dni temu, wygasa za 37 dni
Praca » Dam pracę

76

okręg Częstochowa

Częstochowa

12

Firma Systemy i Technologie Sp. z o.o.-czołowy producent prefabrykatów polimerobetonowych na polskim rynku, lider w segmencie odwodnień mostowych, poszukuje pracownika na stanowisko: Przedstawiciel Handlowy
(miejsce pracy województwa: łódzkie, opolskie, śląskie)

Zakres obowiązków:

Osoba zatrudniona na tym stanowisku będzie odpowiedzialna za promowanie i sprzedaż produktów Firmy oraz współpracę z klientami poprzez:

• pracę w terenie i w biurze
• pozyskiwanie i współpraca z nowymi klientami
• aktywną sprzedaż produktów realizowaną przez doradztwo rozwiązań technicznych,
• osiąganie i realizacja założonych celów i strategii sprzedażowych
• budowanie profesjonalnych i długotrwałych relacji z klientami
• przygotowanie i prowadzenie prezentacji handlowych
• po sprzedażowa obsługa klientów
• przygotowywanie umów i koordynacja ich realizacji
• monitoring i analiza danych rynkowych
• raportowanie z bieżącej aktywności Dyrektorowi Sprzedaży
• udział w targach branżowych
• współpracę z pracownikami biurowymi przy przygotowywaniu ofert i obsłudze reklamacji

Wymagania:

• preferowane miejsce zamieszkania: śląskie
• wykształcenie minimum średnie (techniczne)
• min. 2-letnie doświadczenie w sprzedaży produktów i usług
• umiejętność czytania rysunku technicznego
• wysokie standardy obsługi klienta
• rozwinięte umiejętności komunikacyjne i negocjacyjne
• rzetelność w wykonywaniu obowiązków
• znajomość obsługi komputera i pakietu MS Office
• samodzielność, zdolności organizacyjne, samodyscyplina pracy
• prawo jazdy kat. B
• preferowana znajomość języka angielskiego

Oferujemy:

• motywacyjny system wynagrodzeń, silnie promujący dobre wyniki sprzedaży
• pracę w stabilnie rozwijającej się firmie
• dostęp do szkoleń podnoszących kwalifikacje
• odpowiednie wyposażenie stanowiska pracy (samochód służbowy, komputer, telefon itp.)

Kontakt:

Osoby zainteresowane naszą ofertą pracy prosimy o zapoznanie się ze stroną internetową firmy (www.sytec.pl) oraz przesłanie CV i listu motywacyjnego wraz z zamieszczoną zgodą na przetwarzanie danych osobowych dla potrzeb rekrutacji z dopiskiem „PH Południe” na adres dzial-kadr@sytec.pl

Informujemy, że nadesłanych aplikacji nie zwracamy. Zastrzegamy sobie prawo do skontaktowania się tylko z wybranymi kandydatami.