dodaj swój baner reklamowy

bezpłatne ogłoszenia z Twojego miasta
Darmowe ogłoszenia chollo.pl

Kasjer/ka ¾ etatu Miasto: Katowice (dzielnica Brynów) (Okręg: Katowice - Miejscowość: Katowice)

Kasjer/ka ¾ etatu Miasto: Katowice (dzielnica Brynów)
dodano 11 dni temu, wygasa za 18 dni
Praca » Dam pracę

600
600

okręg Katowice

Katowice

3

ISSP Sp. z o.o. – Agencja Zatrudnienia (nr rejestru agencji zatrudnienia 10629) firma zajmująca się profesjonalną obsługą w dziedzinie pracy tymczasowej w związku z dynamiczny rozwojem, poszukuje kandydatów do pracy na stanowisku:

Kasjer/ka ¾ etatu

Miasto: Katowice (dzielnica Brynów)

ZAPRASZAMY OSOBY:

Energiczne, kreatywne, otwarte na nowe wyzwania.

ZAKRES OBOWIĄZKÓW:

- rozliczenie ze sprzedaży

- obsługa kasy fiskalnej

- obsługa klienta

WYMAGANIA:

- dyspozycyjność

- pełnoletność

- rzetelność

WARUNKI ZATRUDNIENIA:

- umowa zlecenie, dla osób nieuczących się odprowadzane pełne składki i ubezpieczenie zdrowotne

- stawka 13 brutto/h

- szkolenie z obsługi kasy fiskalnej

- praca w wymiarze ¾ etatu, ok. 120 godz. miesięcznie

- osobom z potencjałem - możliwość stałego zatrudnienia i rozwoju

Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie CV na adres: ogloszenia@issp.pl
w tytule maila podając nazwę stanowiska pracy.

Zastrzegamy sobie prawo odpowiedzi na wybrane oferty.

Prosimy o dopisanie w CV następującej klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity: Dz. U. 2016 r. poz. 922). ”