dodaj swój baner reklamowy

bezpłatne ogłoszenia z Twojego miasta
Darmowe ogłoszenia chollo.pl

(Archiwum) Pomoc dla pary Seniorów- 1400€ - premia wakacyjna (Okręg: Zamość)

Pomoc dla pary Seniorów- 1400€ - premia wakacyjna
dodano 32 dni temu
Praca » Praca za granicą

576 115 628

okręg Zamość

9

Miejsce pracy: Niemcy , Waiblingen 71334 ; nr: 235/07

Termin wyjazdu: 06.07.2017

Wynagrodzenie: 1400 EURO + PREMIA WAKACYJNA

Ogólny opis:

Do opieki Pani- lat 79, o wadze 40 kg i wzroście 160 cm. Podopieczna choruje na Parkinsona i inkontynencję. Porusza się przy pomocy rolatora. Raz w tygodniu przychodzą pielęganiarki, które myją seniorkę, podają niezbędne lekarstwa i zakładają pończochy uciskowe. Trzeba sporadycznie wstawać w nocy. Podopieczna wymaga pomocy w czynnościach dnia codziennego oraz w prowadzeniu domu. Seniorka mieszka wspólnie z mężem.

Pan- lat 95, o wadze 63 kg i wzroście 170 cm. Senior choruje na początkującą demencję. Wymagana pomoc jedynie podczas ubierania się.

Zakres obowiązków:

-prowadzenie domu,

-zakupy,

-pomoc podopiecznej w codziennych czynnościach,

-wspólne aktywne spędzanie czasu.

SPRAWDZONA OFERTA ! ! !

więcej informacji udzieli dział rekrutacji

Wymagania:

kobieta (wiek 20-50 lat)

język niemiecki dobry

niepaląca

ZAPEWNIAMY:

* Legalne zatrudnienie w oparciu o polskie lub niemieckie ubezpieczenie DAK

(niemiecka emerytura , kindergeld)

* Bonus w postaci premii za polecenie naszej agencji innym osobom 50EURO

* Podwójne diety i premie na Święta

* Zwrot kosztów podróży

* Zakwaterowanie i wyżywienie w domu podopiecznego

* Terminowość wypłat wynagrodzenia na konto bankowe w euro lub złotówkach

* Opiekę i stały kontakt 24h z koordynatorem na terenie Niemiec i Polski

W SWOJEJ OFERCIE POSIADAMY ZLECENIA Z TERENU CAŁYCH NIEMIEC

NA 4, 6, 8, 12 TYGODNI

ZE ZNAJOMOŚCIĄ JĘZYKA NIEMIECKIEGO NA POZIOMIE:

- PODSTAWOWYM,

- KOMUNIKATYWNYM,

- DOBRYM I BARDZO DOBRYM

CODZIENNIE NOWE NIEPUBLIKOWANE OFERTY PRACY, ZASTĘPSTWA I ZMIANY

ZAPRASZAMY ! ! !

JUŻ DZISIAJ DOŁĄCZ DO GRONA ZADOWOLONYCH OPIEKUNEK I OPIEKUNÓW.

CZEKAMY NA TWOJE ZGŁOSZENIE

KONTAKT:

osoby zainteresowane proszone są o przesłanie swojej

aplikacji (cv+zdjęcie) na adres:

gdynia.konik@gmail.com

tel. 576 115 628

www.pracadlapiekunek24.pl

PRACUJEMY W GODZINACH: 8.00 – 16.00