dodaj swój baner reklamowy

bezpłatne ogłoszenia z Twojego miasta
Darmowe ogłoszenia chollo.pl

Staw Działka Rolna (5,19 ha) okolice Żmigrodu (Okręg: Wrocław - Miejscowość: Wrocław)

Staw Działka Rolna (5,19 ha) okolice Żmigrodu Staw Działka Rolna (5,19 ha) okolice Żmigrodu Staw Działka Rolna (5,19 ha) okolice Żmigrodu Staw Działka Rolna (5,19 ha) okolice Żmigrodu
dodano 62 dni temu, wygasa za 27 dni
Nieruchomości » Działki i grunty

290 000 zł

724

http://homeexpert.pl

okręg Wrocław

Wrocław

77

Staw Działka Rolna (5,19 ha) okolice Żmigrodu

SUPER OFERTA !!

Staw Działka Rolna Akwen Rekreacyjna 5,19 ha
 
Przedmiotem sprzedaży jest bardzo atrakcyjna nieruchomość o łącznej powierzchni 5,19 ha (51900 m2), z czego 3,5 hektara to staw. Obok dużego stawu znajduje się jeszcze drugi, który jest bardzo mały i nieco płytszy.
 
Działka w ewidencji ujęta jest jako grunt rolny co dalej szerokie spektrum wykorzystania jej na cele rekreacyjne, komercyjne czy inne indywidualne. Położona jest w cichym i bardzo spokojnym miejscu. Z dala od zgiełku i jakiegokolwiek ruchu.
 
Nieruchomość znajduje się pod Żmigrodem (obręb Bychowo działka nr 467). Do działki prowadzą trzy niezależne drogi utwardzone. Do węzła S5 Żmigród można dojechać w ciągu 5 minut. Dojazd do Wrocławia czy Leszna po uruchomieniu S5 zajmie 25 minut.
 
Staw jest oskarpowany i zabezpieczony, a jego głębokość wynosi w najgłębszym miejscu 10m. Działka w całości znajduje się w otulinie drzew i nie ma bezpośredniego sąsiedztwa z innymi prywatnymi działkami. Dość blisko płynie też rzeka Barycz.
 
Ponadto istnieje możliwość dalszej eksploatacji piasku i rozszerzenia koncesji na wydobycie. Staw jest bowiem wyrobiskiem po małej kopalni piasku.

GORĄCO POLECAM I ZAPRASZAM NA BEZPŁATNĄ PREZENTACJĘ!!!

Cena: 290 000 zł - CENA DO NEGOCJACJI!!!

ZADZWOŃ! 724 772 727 (tel. preferowany - zawsze dostępny)
numer oferty 13/3584/OGS
Expresowy Sprzedawca: inż. Łukasz Matuszewski

e-mail: lukasz.matuszewski@homeexpert.pl

Licencja pośrednika odpowiedzialnego zawodowo nr 19883http://homeexpert.pl

Copyright © 2010-2017 chollo.pl   Darmowe ogłoszenia z Twojego miasta

dodaj swój baner reklamowy

 

Ogłoszenia:    Cała Polska|Biała Podlaska Białystok Bielsko-Biała Bydgoszcz Chełm Ciechanów Częstochowa Elbląg Gdańsk Gdynia Gliwice Gorzów Wielkopolski Jelenia Góra Kalisz Katowice Kielce Konin Koszalin Krosno Kraków Legnica Leszno Lublin Łomża Łódź Nowy Sącz Olsztyn Opole Ostrołęka Piła Płock Piotrków Trybunalski Poznań Radom Rzeszów Siedlce Sieradz Skierniewice Słupsk Sosnowiec Suwałki Szczecin Tarnobrzeg Tarnów Toruń Warszawa Wałbrzych Wieluń Włocławek Wrocław Zamość Zielona Góra