Drzwiczki kominkowe na wymiar
Transakcja: Sprzedam

1 - 2 z 2
Proszę o kontakt
ID #108
Odsłon : 3 / Opublikowany 2 miesięcy temu
Transakcja: Sprzedam
Stojąca na świetnym poziomie firma specjalizująca się w produkcji , a także sprzedaży drzwiczek kominkowych. Dokłada największych starań, by każdy klient był w pełni zadowolony z jej usług. To właśnie dlatego drzwiczki wytwarzane są pod wymiary , które określone zostały przez klienta. W swojej ofercie posiada aktualnie trzy modele, które można dopasować do każdego paleniska. Proponowane drzwiczki mogą zostać zamontowane zarówno w paleniskach otwartych, piecach kaflowych, jak i kominkach nowo budowanych. Firma stosuje materiały wysokiej jakości. Jej siłą jest też posiadający doskonałe kwalifikacje i jednocześnie naprawdę doświadczony personel, który świetnie zna się na wykonywanej pracy.

Przy produkcji drzwiczek nacisk kładziony jest nie tylko na wykorzystanie materiałów wysokiej jakości, ale również na precyzję wykonania. Firma dba o najmniejsze detale, wiedząc bardzo dobrze, że często to od nich zależy efekt końcowy. Wszystkie wyroby objęte są aż pięcioletnią gwarancją. Firma dba o pełne zadowolenie tych, którzy skorzystali z jej usług. Dlatego ma w swojej ofercie wyroby świetnej jakości za naprawdę atrakcyjną cenę.

Kontakt:

Piotr Mielańczuk
tel.: 737 580 037
e-mail: kontakt@ignif.com
http://drzwiczki-kominkowe.pl/

Dodatkowe informacje

 

Skontaktuj się ze sprzedawcą

  Aby skontaktować się z reklamodawcą, musisz się zalogować lub zarejestrować nowe konto.


  Komentarze

  Te ogłoszenie nie posiada jeszcze komentarzy
  Dodaj komentarz

  Lokalizacja

  Poland
  mazowieckie
  Warszawa
  Uzyskaj wskazówki dojazdu
  Ignif
  Kraj Poland
  Województwo mazowieckie
  Adres Warszawa
  Typ Prywatny
  Drzwiczki kominkowe na wymiar - 1/2
  Drzwiczki kominkowe na wymiar - 2/2
  Drzwiczki kominkowe na wymiar
  Stojąca na świetnym poziomie firma specjalizująca się w produkcji , a także sprzedaży drzwiczek kominkowych. Dokłada największych starań, by każdy klient był w pełni zadowolony z jej usług. To właśnie dlatego drzwiczki wytwarzane są pod wymiary , które określone zostały przez klienta. W swojej oferc...
  Proszę o kontakt